NEREDEN BAŞLAYACAĞINIZI BİLEMEDİĞİNİZDE

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurmanızı rica ederiz.

ÇÖZÜME GİDEN YOLDA VERDİĞİNİZ BİLGİLER ÇOK DEĞERLİ

İsteğiniz elimize ulaşır ulaşmaz Değerlendirme Birimimiz işletmeniz için bir dosya açar. Çalıştığınız sektörde deneyimli bir İş Güvenliği Uzmanı ve bir İşyeri Hekimi işkolunuza ait ön hazırlıkları yapar ve dosyanızı Kurumsal Pazarlama ve İletişim Birimimize gönderir.

Kurumsal Pazarlama ve İletişim Birimimizden bir yetkili sizinle irtibata geçerek randevu talep eder. Bu randevuda, firmamızın kısa bir tanıtımı yapılıp karşılıklı gizlilik sözleşmesi imzalanır; sonrasında mevzuatlar karşısındaki yükümlülüklerinizi ve işletmenizin İş Sağlığı ve Güvenliğine bakışını değerlendiren bir inceleme gerçekleştirilir.

Bu inceleme sonrasında detaylı bir rapor hazırlanarak 5 işgünü içinde fiyat teklifimiz ile birlikte tarafınıza iletilir.

İhtiyacın belirlenmesi durumunda işletmenize "İşveren/İşveren vekili İSG bilinçlendirme eğitimi" ücretsiz olarak verilir.

HİZMET TEKLİFİ İSTEK FORMU

  1. (required)
  2. Adres:


    ve  , 

  3. (gerekli)
    Aşağıdaki resimde gördüğünüz harfleri kutucuğa yazınız:
    5 saniye içinde resmi göremiyorsanız, lütfen tarayıcınızdaki yenile butonuna basınız.

KISACA

Neden BİZ?

Baran İş Sağlığı ve Güvenliği A.Ş. Sektörün ihtiyacı olan İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini en üst düzeyde vermek üzere İş Sağlığı ve Güvenliği alanında 10 yılı aşkın deneyimi olan 2 Doktor ve 1 Mühendis tarafından Temmuz 2013'te kurulmuştur.

Alanlarında deneyimli ve idealist kadromuz ile size en doğru ve güncel biçimde rehberlik yapar ve İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatından kaynaklanan sorumluluklarınızın bilinci ile kanunun öngördüğü çalışma sürelerine sınırlı kalmaksızın mükemmele ulaşmayı hedefleriz.